Advertisement
Start arrow Wyniki POLOPEN 10.11.2009
Menu główne
Start
Komunikaty
Warunki uczestnictwa
Program POLOPEN 2009
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Etykieta Brydża
Sędzia
Pobyt Hotelowy
Przyjaciele Brydża
Poprzednie zloty
Napisz do nas
Szukaj
Lista alfabetyczna
Galeria zdjec i filmów
Brydzowe opowieści
Wyniki
Turniej Indywidualny 07.11.2009
Wyniki Mixtów 07.11.2009
Turniej Par 08.11.2009
Wyniki Teamów 09.11.2009
Wyniki POLOPEN 10.11.2009
Wyniki Turnieju Niepodległości
PDF POLOPEN 2009
Wyniki Teamów 09.11.2009 PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał Dolny   
XXXII Zlot Brydżystów Bydgoszcz 2009
Turnioj Teamów
Bydgoszcz, 9.11.2009r.

FINAŁ A

                                                    VP
 MIEJSCE                                  impy   +/-   RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------
  1   1 AMARETTO                          +103         157.0  
         SMENTEK                  
        DOLBY                     
         FIONA_WJ                 
         DOCTORE                  

  2  12 WIELBŁĄDY                          +69         147.0  
         FECHT                    
         PITER45                  
         CAMELMAN                 
         ASTERIX                  

  3  11 PLUSIK                             +73         142.0  
         LIWETT                   
         KARYS                    
         LEOPARD17                
         ASZEM                    

  4  19 CZTEROJAJECZNI                     +52         141.0  
         BLOJDA                   
         SUCHOPAREK               
         GOLDENEK2                
         BRODA1946                

  5  17 TYGRYSY                            +43         136.0  
         Hala3                    
         SLAWOJCZ                 
         ŻABA_NR_1                
         FALLCON_WJ               

  6   2 GAJOWNIKI                          +35         128.0  
         TRUFLA                   
         DJOBEL                   
         GAJA                     
         WIENIU                   

  7   3 SAMI SWOI                           +5         120.0  
         GAGUSIA                  
         HANED                    
         BKOSCIEL                 
         EDHOR                    

  8   6 ULICA SEZAMKOWA                     -2         120.0  
         1ANKAM11                 
         B_I_B_Danusia            
         GONZO_7                  
         JACKY23                  

  9  16 MISTRZOWIE SZTUKI                   -7         117.0  
         KROPLADESZCZU1           
         MECENASSZTUKI            
         DOLDE                    
         ZBIG_50                  

 10   4 RYDZYKANCI                         -19         114.0  
         BANCHI                   
         LUSIA9172                
         ROMANTICA60              
         FAGOCIK                  



FINAŁ B

                                                    VP
 MIEJSCE                                  impy   +/-   RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------
  1  13 FIGLARNE BOLCE                     +44         138.0  
         NABA                     
         BACA                     
         KAZEK44                  
         NOCKI_69                 

  2   5 AMARANCIKI                         +28         133.0  
         BASIAMAJ                 
         TEDI_2005                
         AMARANTOWA               
         DAIMLER                  

  3  20 CZARNE CHŁOPY                      +14         128.0  
         IVO                      
         TATADANE                 
         _WISTULA                 
         DANE_4                   

  4  22 BOROWIACY                           +5         123.0  
         BRIVER                   
         PZBS09293                
         CHADAM                   
         PZBS03803                

  5  18 FRYTKI                              +2         120.0  
         ELAPAS                   
         KACZBOS                  
         SPLESTI07                
         MOBY                     

  6  14 56'                                 -4         118.0  
         ZDZISLAW56               
         SZUR444                  
         WOIZY                    
         RJACA                    

  7   8 HANYSY I GÓROL                     -22         117.0  
         MAN01                    
         SABAG                    
         EDGAS                    
         ATREY                    

  8   9 OPTYMIŚCI                          -23         112.0  
         EWA21                    
         MARELKA                  
         SZKUDNICKI               
        GONZO                     

  9  10 BLOTKA                             -37         104.0  
         CZECHU220                
         WALD21                   
         INA_11                   
         BULAJM                   

 10  15 BRIDGE STARS                       -52         101.0  
         ALFA5                    
         JOZINBAZIN777            
        ULENCJA                   
         PLATKIWIATRU             

 11  23 TEAM SIABA                         -70         100.0  

 12  21 NIEMOCNI                           -78          93.0  
         ALDA                     
         1NORTON                  
         MUNIO                    
         JESION13                 

 13   7 OCEAN MOŻLIWOŚCI                  -111          75.0  
         VITTELLINI               
         WOOLOMIN                 
         MIROSŁAW52               
         _2527                    


Suma WK =   0.0
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »